Protect Views Flood Control (1.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
it: Disattivato

en: Enabled
it: Attivato

en: Views
it: Viste

en: Threshold
it: Soglia

en: About
it: Informazioni

en: Flood control
it: Controllo del numero di richieste
