Protect Views Flood Control (1.0.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: About
sk: Informácie o
