Protect Views Flood Control (1.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Views
tr: Görünümler

en: Threshold
tr: Eşik

en: About
tr: Hakkında

en: Flood control
tr: Flood kontrolü
