Protect Views Flood Control (1.0.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Views
uk: Види

en: Threshold
uk: Поріг

en: About
uk: Про модуль

en: Flood control
uk: Керування переповненням

en: Window
uk: Вікно
