Protected File (from download) (2.0.0) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: File information
be: Інфармацыя пра файл

en: Weight
be: Вага

en: Display
be: Паказ

en: Allowed file extensions
be: Дазволеныя пашырэнні файлаў

en: Protected
be: Абаронена

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Maximum upload size
be: Максімальны памер загрузкі

en: About
be: Аб

en: File directory
be: Дырэкторыя файла

en: Progress indicator
be: Індыкатар прагрэсу

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Files displayed by default
be: Файлы, якія паказваюцца па змоўчанні

en: Upload destination
be: Месца прызначэння загрузкі
