Protected File (from download) (2.0.1) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: File information
da: Filinformation

en: Weight
da: Vægt

en: File settings
da: Fil-indstillinger

en: Allowed file extensions
da: Tilladte filendelse

en: Protected
da: Beskyttet

en: Default value
da: Standardværdi

en: Maximum upload size
da: Maksimal størrelse af overførsel

en: About
da: Om

en: File directory
da: Filmappe

en: Progress indicator
da: Fremdriftsindikator

en: Field types
da: Felttyper

en: Files displayed by default
da: Filer vises som standard

en: Upload destination
da: Uploadmappe

en: Reference method
da: Referencemetode

en: Enable Display field
da: Aktivér feltet Visning

en: Enable Description field
da: Aktivér feltet Beskrivelse

en: Entity reference selection settings
da: Indstillinger for entity-reference-valg
