Protected File (from download) (2.0.1) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: File information
el: Πληροφορίες αρχείου

en: Weight
el: Βάρος

en: Display
el: Εμφάνιση

en: File settings
el: Ρυθμίσεις αρχείου

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Protected
el: Προστατευμένο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Maximum upload size
el: Μέγιστο μέγεθος υποβολής

en: About
el: Περί

en: File directory
el: Κατάλογος αρχείων

en: Progress indicator
el: Δείκτης προόδου

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Files displayed by default
el: Τα αρχεία εμφανίζονται από προεπιλογή.

en: Upload destination
el: Προορισμός αποστολής

en: Reference method
el: Μέθοδος αναφοράς
