Protected File (from download) (2.0.1) - en to gl translation catalogue (15 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: File information
gl: Información do ficheiro

en: Weight
gl: Peso

en: Display
gl: Visualización

en: File settings
gl: Configuración de ficheiros

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Protected
gl: Protexido

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Maximum upload size
gl: Tamaño máximo de subida

en: About
gl: Información

en: File directory
gl: Directorio de arquivos

en: Progress indicator
gl: Indicador de progreso

en: Files displayed by default
gl: Arquivos amosados de forma predeterminada

en: Upload destination
gl: Destino da subida

en: Reference method
gl: Método de referencia
