Protected File (from download) (2.0.1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: File information
hr: Informacije o datoteci

en: Weight
hr: Težina

en: Display
hr: Prikaz

en: File settings
hr: Postavke datoteke

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Protected
hr: Zaštićeno

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Maximum upload size
hr: Maksimalna veličina otpreme

en: About
hr: Opis

en: File directory
hr: Direktorij datoteke

en: Progress indicator
hr: Pokazivač napretka

en: Files displayed by default
hr: Zadani prikaz datoteka

en: Upload destination
hr: Odredište otpreme
