Protected File (from download) (2.0.1) - en to hu translation catalogue (19 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: File information
hu: Fájlinformáció

en: Weight
hu: Súly

en: Display
hu: Megjelenítés

en: File settings
hu: Fájl beállítások

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Protected
hu: Védett

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Maximum upload size
hu: A legnagyobb feltölthető méret

en: About
hu: Leírás

en: File directory
hu: Fájl könyvtár

en: Progress indicator
hu: Folyamatjelző

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Files displayed by default
hu: Alapértelmezés szerint megjelenő fájlok

en: Upload destination
hu: Feltöltési célkönyvtár

en: Reference method
hu: Hivatkozási mód

en: Enable Display field
hu: Display mező engedélyezése

en: Enable Description field
hu: Leírás mező engedélyezése

en: Entity reference selection settings
hu: Entitáshivatkozás kiválasztási beállítások
