Protected File (from download) (2.0.1) - en to km translation catalogue (14 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: File information
km: ព័ត៌មាន​ឯកសារ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Display
km: បង្ហាញ

en: File settings
km: ការ​កំណត់​ឯកសារ

en: Allowed file extensions
km: បាន​អនុញ្ញាត​កន្ទុយ​ឯកសារ

en: Protected
km: ដែល​ត្រូវ​បាន​ការពារ

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Maximum upload size
km: ទំហំ​ផ្ទុក​ឡើង​អតិបរមា

en: About
km: អំពី

en: File directory
km: ថត​ឯកសារ

en: Progress indicator
km: ទ្រនិច​បង្ហាញ​វឌ្ឍនភាព

en: Files displayed by default
km: ឯកសារ​ត្រូវ​បាន​បង្ហាញ​តាម​លំនាំ​ដើម

en: Upload destination
km: ទិស​ដៅ​ផ្ទុក​ឡើង
