Protected File (from download) (2.0.1) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: File information
my: ဖိုင် အချက်အလက်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Protected
my: ကာကွယ်ထားသည်

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: About
my: အကြောင်း
