Protected File (from download) (2.0.1) - en to ru translation catalogue (19 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: File information
ru: Информация о файле

en: Weight
ru: Вес

en: Display
ru: Отображение

en: File settings
ru: Настройки файла

en: Allowed file extensions
ru: Допустимые расширения файлов

en: Protected
ru: Защищено

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Maximum upload size
ru: Максимальный размер закачки

en: About
ru: Информация

en: File directory
ru: Каталог файлов

en: Progress indicator
ru: Индикатор прогресса

en: Field types
ru: Типы полей

en: Files displayed by default
ru: Файлы, отображаемые по умолчанию

en: Upload destination
ru: Хранилище

en: Reference method
ru: Способ выбора

en: Enable Display field
ru: Включить поле отображения

en: Enable Description field
ru: Включить поле описания

en: Entity reference selection settings
ru: Настройки выбора ссылки на сущность
