Protected File (from download) (2.0.1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sr: Операције

en: Weight
sr: Тежина

en: Display
sr: Приказ

en: Default value
sr: Подразумевана вредност

en: Reference method
sr: Метод референцирања
