Protected File (from download) (2.0.1) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Display
th: แสดงผล

en: File settings
th: การตั้งค่าไฟล์

en: Allowed file extensions
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: Protected
th: มีการป้องกัน

en: Maximum upload size
th: ขนาดอัปโหลดสูงสุด

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล

en: Upload destination
th: ที่หมายของการอัพโหลด
