Protected File (from download) (2.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Weight
am: ክብደት

en: Protected
am: የተጠበቀ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት

en: Reference method
am: የማጣቀሻ ስልት
