Protected File (from download) (2.0.1) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: File information
jv: Informasi berkas

en: Weight
jv: Urutan

en: Display
jv: Tampilan

en: Allowed file extensions
jv: Ekstensi file sing diidinaké

en: Protected
jv: Diprotèksi

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Maximum upload size
jv: Ukuran maksimal file unggahan

en: About
jv: Ngenani

en: File directory
jv: Direktori berkas

en: Progress indicator
jv: Panandha kemajuan

en: Files displayed by default
jv: Berkas ditampilna bakuné

en: Upload destination
jv: Tujuan pangunggahan
