Protected File (from download) (2.0.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Weight
ne: वजन

en: Display
ne: प्रदर्शन

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Maximum upload size
ne: अत्याधिक अपलोड मात्रा

en: About
ne: बारेमा
