Protected File (from download) (8.x-1.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: File information
ca: Informació del fitxer

en: Weight
ca: Pes

en: Display
ca: Visualització

en: File settings
ca: Paràmetres de fitxer

en: Allowed file extensions
ca: Extensions de fitxer permeses

en: Protected
ca: Protegit

en: Default value
ca: Valor predeterminat

en: Maximum upload size
ca: Mida màxima de les càrregues

en: About
ca: Detalls

en: File directory
ca: Directori de fitxers

en: Progress indicator
ca: Indicador de progrés

en: Files displayed by default
ca: Els fitxers es mostren per defecte

en: Upload destination
ca: Destí de les càrregues

en: Reference method
ca: Mètode de referenciar
