Protected File (from download) (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: File information
he: מידע על הקובץ

en: Weight
he: משקל

en: Display
he: תצוגה

en: File settings
he: הגדרות קובץ

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Protected
he: מוגן

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Maximum upload size
he: גודל קובץ מירבי

en: About
he: אודות

en: File directory
he: תיקיית קבצים

en: Progress indicator
he: מציין התקדמות

en: Files displayed by default
he: קבצים יוצגו כברירת מחדל

en: Upload destination
he: יעד לטעינה

en: Reference method
he: שיטת הפניה
