Protected File (from download) (8.x-1.0) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: File information
lv: Faila informācija

en: Weight
lv: Svars

en: Display
lv: Ekrāns

en: File settings
lv: Faila iestatījumi

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Protected
lv: Aizsargāts

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Maximum upload size
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs

en: About
lv: Par

en: File directory
lv: Datņu direktorija

en: Progress indicator
lv: Progresa indikators
