Protected File (from download) (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: File information
fa: اطلاعات فایل

en: Weight
fa: وزن

en: Display
fa: نمایش

en: File settings
fa: تنظیمات پرونده

en: Allowed file extensions
fa: پسوندهای فایل مجاز

en: Protected
fa: حفاظت شده

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Maximum upload size
fa: حداکثر اندازه بارگذاری

en: About
fa: درباره

en: File directory
fa: پوشه فایل

en: Progress indicator
fa: نشانگر پیشرفت

en: Files displayed by default
fa: فایل‌ها به صورتپیشفرض نمایش داده شوند

en: Upload destination
fa: مقصد بارگذاری

en: Reference method
fa: روش ارجاع
