Protected File (from download) (8.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Weight
sq: Pesha

en: File settings
sq: Rregullimet e file

en: Protected
sq: I mbrojtur

en: About
sq: Informacione
