Protected File (from download) (8.x-1.1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: File information
hi: फ़ाइल जानकारी

en: Weight
hi: मान

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: File settings
hi: फ़ाइल सेटिंग्स

en: Allowed file extensions
hi: अनुमत फ़ाइल एक्सटेंशन

en: Protected
hi: संरक्षित

en: Default value
hi: डिफ़ॉल्ट मूल्य

en: About
hi: के बारे में

en: Reference method
hi: संदर्भ विधि
