Protected File (from download) (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: File information
id: Informasi berkas

en: Weight
id: Bobot

en: Display
id: Tampilan

en: File settings
id: Pengaturan berkas

en: Allowed file extensions
id: Ekstensi berkas yang diperbolehkan

en: Protected
id: Terproteksi

en: Default value
id: Nilai bawaan

en: Maximum upload size
id: Ukuran maksimum unggahan

en: About
id: Tentang

en: File directory
id: Direktori berkas

en: Progress indicator
id: Indikator kemajuan

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Files displayed by default
id: Berkas ditampilkan secara bawaan

en: Upload destination
id: Tujuan unggahan

en: Reference method
id: Metode referensi
