Protected Pages (8.x-1.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: Send email
is: Senda tölvupóst

en: Email settings
is: Tölvupóstsstillingar

en: Edit
is: Breyta

en: Message
is: Skilaboð

en: Password
is: Lykilorð

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Access
is: Aðgangur

en: Send Email
is: Senda tölvupóst

en: Language code
is: Tungumálskóði
