Protected Pages (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Send email
ar: أرسل بريد إلكتروني

en: Email settings
ar: إعدادات البريد الإلكتروني

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Save
ar: حفظ

en: Access
ar: الوصول

en: minutes
ar: دقائق

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: %name must be a positive integer.
ar: يجب أن يكون %name عدداً صحيحاً موجباً.
