Protected Pages (8.x-1.9) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Access
bo: བེད་སྤྱོད

en: Language code
bo: སྐད་རིགས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Other settings
bo: སྒྲིག་འགོད་གཞན།

en: Submit button text
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་ཀྱི་ཡི་གེ

en: %name must be a positive integer.
bo: %name་ནི་ངེས་པར་དུ་ཧྲིལ་གྲངས་ཕོ་ཞིག་ཡིན་དགོས།
