Protected Pages (8.x-1.9) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Subject
cy: Testun

en: Edit
cy: Golygu

en: Message
cy: Neges

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Access
cy: Mynediad

en: Language code
cy: Côd yr iaith

en: Confirm password
cy: Cadarnhau'r cyfrinair

en: Submit button text
cy: Cyflwyno botwm testun
