Protected Pages (8.x-1.9) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Subject
fil: Paksa

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Message
fil: Mensahe

en: Password
fil: Hudyat

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Confirm password
fil: Patunayan ang hudyat
