Protected Pages (8.x-1.9) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Subject
hr: Naziv

en: Send email
hr: Pošalji email

en: Email settings
hr: Email postavke

en: Edit
hr: Uredi

en: Message
hr: Poruka

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: Access
hr: Pristup

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Confirm password
hr: Potvrdi lozinku

en: %name must be a positive integer.
hr: %name mora biti pozitivni cijeli broj.
