Protected Pages (8.x-1.9) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Subject
ja: 件名

en: Send email
ja: メール送信

en: Email settings
ja: メール設定

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: Password
ja: パスワード

en: Settings
ja: 設定

en: Save
ja: 保存

en: Access
ja: アクセス

en: #
ja: No.

en: Email subject
ja: 件名

en: minutes
ja: 分

en: Language code
ja: 言語コード

en: Other settings
ja: その他の設定

en: Confirm password
ja: パスワードの確認

en: Submit button text
ja: 送信ボタンのテキスト

en: %name must be a positive integer.
ja: %name は正の整数でなければなりません。
