Protected Pages (8.x-1.9) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Message
ku: پەیام

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Confirm password
ku: دووبارە وشەنهێنی
