Protected Pages (8.x-1.9) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Subject
ne: विषय

en: Send email
ne: ईमेल पठाउनुहोस्

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Message
ne: सन्देश

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Language code
ne: भाषा संकेत
