Protected Pages (8.x-1.9) - en to nl translation catalogue (21 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Send email
nl: Verstuur e-mail

en: Email settings
nl: E-mail-instellingen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Settings
nl: Instellingen

en: Save
nl: Opslaan

en: Access
nl: Toegang

en: Email subject
nl: E-mail onderwerp

en: minutes
nl: minuten

en: Email body
nl: E-mailberichttekst

en: Language code
nl: Taalcode

en: Authenticate
nl: Authentiseer

en: Other settings
nl: Andere instellingen

en: Confirm password
nl: Wachtwoord bevestigen

en: Send E-mail
nl: Verstuur E-mail

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: %name must be a positive integer.
nl: %name moet een positief geheel getal zijn.

en: Protected page - Enter Password
nl: Beveiligde pagina - Geef wachtwoord op
