Protected Pages (8.x-1.9) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Subject
nn: Emne

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: minutes
nn: minutt

en: Language code
nn: Språkkode

en: Confirm password
nn: Bekreft passord
