Protected Pages (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Subject
oc: Objècte

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Access
oc: Accès

en: Email content
oc: Contengut del corrièr electronic

en: minutes
oc: minutas

en: Language code
oc: Còde de la lenga

en: Confirm password
oc: Confirmar lo senhal

en: Submit button text
oc: Tèxte del boton de somission

en: %name must be a positive integer.
oc: %name deu èsser un entièr positiu.
