Protected Pages (8.x-1.9) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: Confirm password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ
