Protected Pages (8.x-1.9) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Subject
pl: Tytuł

en: Send email
pl: Wyślij e-mail

en: Email settings
pl: Ustawienia e-mail

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Access
pl: Dostęp

en: Email subject
pl: Temat e-maila

en: Email content
pl: Treść emaila

en: minutes
pl: minuty

en: Language code
pl: Kod języka

en: Other settings
pl: Inne ustawienia

en: Confirm password
pl: Potwierdź hasło

en: Submit button text
pl: Tekst na przycisku zatwierdzającym formularz

en: %name must be a positive integer.
pl: %name musi być liczbą dodatnią.
