Protected Pages (8.x-1.9) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ps: موضوع

en: Edit
ps: سمون

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Settings
ps: امستنې

en: Access
ps: لاس رسی
