Protected Pages (8.x-1.9) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Subject
sv: Ämne

en: Send email
sv: Skicka e-post

en: Email settings
sv: Inställningar för e-post

en: Edit
sv: Redigera

en: Message
sv: Meddelande

en: Password
sv: Lösenord

en: Settings
sv: Inställningar

en: Save
sv: Spara

en: Access
sv: Åtkomst

en: Email subject
sv: Ämnesrad för e-post

en: minutes
sv: minuter

en: Language code
sv: Språkkod

en: Other settings
sv: Andra inställningar

en: Confirm password
sv: Bekräfta lösenord

en: Submit button text
sv: Text på skicka-knapp

en: %name must be a positive integer.
sv: %name måste vara ett positivt heltal.
