Protector (8.x-1.2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Password
jv: Sandhi

en: Custom
jv: Kostum

en: About
jv: Ngenani
