Protector (8.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Login
lt: Prisijungti

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Custom
lt: Savitas

en: About
lt: Apie
