Protector (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
