Protector (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Login
sv: Logga in

en: Password
sv: Lösenord

en: Custom
sv: Anpassad

en: About
sv: Om
