Protector (8.x-1.2) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: About
vi: Giới thiệu

en: Is Active
vi: Hoạt động
