Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: About
bo: གསལ་བཤད
