Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Custom
ku: درووستکراو

en: About
ku: دەربارە
