Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Login
el: Είσοδος

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: About
el: Περί
