Protector (8.x-1.4-alpha1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Login
et: Sisselogimine

en: Password
et: Parool

en: Custom
et: Kohandatud

en: About
et: Programmist
